HURTOWNIA

ZAPINEK DO

TAŚM BANDUJĄCYCH


PARAMETRY

TECHNICZNE

HURTOWNIA

ZAPINEK DO TAŚM

BANDUJĄCYCH


WYSOKIEJ

JAKOŚCI

PRODUKTY


ZASTOSOWANIE

HURTOWNIA OPAKOWAŃ

CZYTAJ WIĘCEJ

» zapinki

» zapinki polipropylenowe (klamerki)

» zapinki metalowe (blaszki)

» zapinki druciane

» zapinki do taśmy stalowej

Wielkości zapinek uzależnione są od szerokości taśm do jakich są przeznaczone. Zapinki polipropylenowe występują w rozmiarze 16mm, zapinki metalowe 10, 13, 16mm, zapinki druciane CB4 12 i 13mm, CB5 15mm, CB6 19mm i CB8 25mm, zapinki do taśmy stalowej 19, 25 i 30 mm. Sprzedawane są w kartonach. 

Firma Mac Graf sprzedaje zapinki do taśm bandujących od kilkunastu lat.   Wieloletnie doświadczenie zapewnia wyroby o  doskonałych właściwościach i parametrach technicznych. Od wielu lat  sprzedajemy zapinki wyłącznie najwyższej jakości uznanej przez szerokie grono naszych klientów.

Zapinki służą do łącznia taśm polipropylenowych, poliestrowych i metalowych. W zależności od rodzaju taśm, można stosować zapinki z wykorzystaniem urządzeń ułatwiających spinanie – napinaczy i zaciskaczy. 

 

KATEGORIE

WYBIERZ KATEGORIE PRODUKTU

zapinki PP klamerki

zapinki metalowe

zapinki druciane

zapinki do taśmy stal.

ZAPINKI DO TAŚM BANDUJĄCYCH


Taśmy polipropylenowe, poliestrowe oraz stalowe muszą być łączone za pomocą spinek. W zależności od ich rodzaju oraz oczekiwanej wytrzymałości, wagi towaru, istnieją cztery rodzaje zapinek:

Zapinki polipropylenowe – służą do spinania taśm polipropylenowych lub poliestrowych, wykonane są z polipropylenu, który jest elastyczny i odporny na napięcia, rozciągania.

Zapinki metalowe – stosowane są do łącznia taśm polipropylenowych za pomocą zaciskacza lub poprzez zgrzanie dwóch taśm z zapinką.

Zapinki druciane – służą do spinania taśm polipropylenowych lub poliestrowych, jednak są wytrzymalsze i odporniejsze na rozciąganie i wytrzymują większe naprężenia.

Zapinki do taśmy stalowej – stosowane są z wykorzystaniem urządzeń takich jak napinacz pneumatyczny, kleszcze pneumatyczne.

    KARTONY

    ZAPINKI DO TAŚM

Bydgoszcz

Toruń

Gdańsk

Warszawa ●

Szczecin

        ●

Poznań

Wrocław

Katowice

Kraków

Olsztyn

Lublin●

Sprzedajemy materiały opakowaniowe w całej Polsce

Sosnowiec

                 ●

» zapinki polipropylenowe (klamerki)

» zapinki metalowe (blaszki)

» zapinki druciane

» zapinki do taśmy stalowej

- zapinki do taśm bandujących