HURTOWNIA

TEKTURY FALISTEJ


PARAMETRY

TECHNICZNE

HURTOWNIA

TEKTURY

FALISTEJ


WYSOKIEJ

JAKOŚCI

PRODUKTY


ZASTOSOWANIEJako materiał ochronny przy prowadzeniu remontów np. do zabezpieczania podłóg i posadzek. Produkt znajduje również zastosowanie jako materiał do izolacji technicznych i termicznych w budownictwie.

HURTOWNIA OPAKOWAŃ

CZYTAJ WIĘCEJ

» tektura falista

Współpracujemy od wielu lat z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami na rynku. Sprzedajemy artykuły, których wysoka jakość jest uznawana i doceniana przez szerokie grono naszych klientów.

Jako produkt ekologiczny, zastępuje folię - brak dodatków chemicznych sprawia, że tektura szybko ulega biodegradacji i nie jest szkodliwa dla zdrowia człowieka oraz środowiska. W ofercie posiadamy tekturę falistą w rolkach oraz arkusze 2-w, 3-w i 5-w. Rolki występują w szerokościach od 0,2 m do 1,6 m.

» tektura falista 2 warstwowa w rolkach

» tektura falista 2 warstwowa w arkuszach

» tektura falista 3 warstwowa w arkuszach

» tektura falista 5 warstwowa w arkuszach

 

KATEGORIE

WYBIERZ KATEGORIE PRODUKTU - tektura falista

tektura falista w rolach

arkusze 2 warstwowe

arkusze 3 warstwowe

arkusze 5 warstwowe

TEKTURA FALISTA


Tektura falista powstaje przez sprasowanie  kilkunastu warstw masy papierniczej. Tektura może składać się z dwóch, trzech, lub pięciu warstw, połączonych falą papierową, co znacznie zwiększa jej wytrzymałość i sztywność. Wykorzystywana jest do ochrony i zabezpieczania różnych elementów oraz płaskich powierzchni, dzięki odporności na uszkodzenia oraz dużych zdolności amortyzacji uderzeń wynikających z jej struktury.

Przekładki, podobnie jak tektura, w zależności od liczby warstw mają różną sztywność i wytrzymałość na uszkodzenia. Służą do zabezpieczania płaskich powierzchni oraz tworzenia warstw na paletach. Dzięki temu, można wydajnie wykorzystać miejsce magazynowe oraz zabezpieczyć towar w czasie transportu. Tektura znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie, zwłaszcza w czasie prac remontowych.

    TEKTURA FALISTA

    KARTONY

    ZAPINKI

» 2 warstwowa w rolkach

» 2 warstwowa w arkuszach

» 3 warstwowa w arkuszach

» 5 warstwowa w arkuszach

Bydgoszcz

Toruń

Gdańsk

Warszawa ●

Szczecin

        ●

Poznań

Wrocław

Katowice

Kraków

Olsztyn

Lublin●

Sprzedajemy tekturę falistą w całej Polsce

Sosnowiec

                 ●