HURTOWNIA

TAŚM BANDUJĄCYCH

HURTOWNIA

TAŚM

BANDUJĄCYCH

WYSOKIEJ

JAKOŚCI

PRODUKTY

ZASTOSOWANIE

HURTOWNIA OPAKOWAŃ

CZYTAJ WIĘCEJ

» taśmy polipropylenowe

» tasmy poliestrowe

» taśmy kompozytowe

» taśmy bandujące

Firma Mac Graf sprzedaje taśmy do bandowania ładunków od kilkunastu lat.   Wieloletnie doświadczenie zapewnia iż w naszej ofercie posiadamy taśmy bandujące o  doskonałych właściwościach i parametrach technicznych.

Od wielu lat  sprzedajemy taśmy wyłącznie najwyższej jakości uznanej przez szerokie grono naszych klientów.

PARAMETRY

TECHNICZNE

W zależności od rodzaju i wytrzymałości  taśmy dzielą się na polipropylenowe, poliestrowe (występuje  w czterech rodzajach:  taśma tkana SW, taśma poliestrowa typu PET, taśma kompozytowa typu CS,  taśma typu WG, które różnią się strukturą, sprężystością  oraz wytrzymałością) oraz stalowe. Taśmy występują w szerokościach od 5mm do 19 mm o wytrzymałości od 50 do 1000N, a taśmy stalowe nawet ponad 2000kg.

Wysoka jakość, szeroka paleta asortymentowa pozwala na zastosowanie taśm PP w wielu segmentach rynku. Tak zwane „taśmy lekkie” stosuje się w drukarniach, papierniach, urzędach pocztowych, w handlu. Asortyment  "taśm średnich" idealnie nadaje się do użycia przy zautomatyzowanych liniach produkcyjnych jak i przy pakowaniu ręcznym pojedynczych palet do wagi 400 kg. Grupa taśm "ciężkich" charakteryzuje wysoka wytrzymałość – do 405 DNA. Są one wykorzystywane między innymi w tartakach, u producentów materiałów budowlanych, w przemyśle metalowym, papierniczym i meblowym.

» taśmy stalowe

» zapinki do taśm

» naroźniki polipropylenowe

» wózek odwijacz

» napinacze

 

KATEGORIE

WYBIERZ KATEGORIE PRODUKTU

taśma polipropylenowa

taśma poliestrowa

taśma kompozytowa

TAŚMY BANDUJĄCE (SPINAJĄCE)


Taśmy bandujące są przeznaczone do spinania ładunków na paletach, zabezpieczenia kartonów, wiązania różnego rodzaju elementów. Dzięki  nim  możliwy jest bezpieczny transport dużych, niestabilnych ładunków w transporcie ciężarowym, kolejowym oraz morskim. Taśmy bandujące można stosować  zarówno do ręcznego  jak i maszynowego pakowania. Dzięki swoim właściwościom wykorzystywane są w wielu dziedzinach gospodarki m.in. w budownictwie, przemyśle drzewnym, elektronicznym, metalowym i wielu innych. W zależności od rodzaju materiału oraz przeznaczenia, występują następujące rodzaje taśm: poliestrowa, polipropylenowa, kompozytowa i stalowa.

Taśmy bandujące można łączyć za pomocą ręcznych urządzeń, przy których wykorzystujemy zapinki druciane, blaszane lub polipropylenowe, jak i bardziej wyspecjalizowanych począwszy od: ręcznych zgrzewarek wibracyjnych poprzez bardzo wydajne automaty i półautomaty, wykorzystywane głównie przy pakowaniu paczek lub ładunków jednostkowych.


    TAŚMY BANDUJĄCE

    KARTONY

» taśmy polipropylenowe

» taśmy poliestrowe

» zapinki do taśm

» wózek odwijacz

-  taśmy bandujące

Bydgoszcz

Toruń

Gdańsk

Warszawa ●

Szczecin

        ●

Poznań

Wrocław

Katowice

Kraków

Olsztyn

Lublin●

Sprzedajemy taśmy bandujące w całej Polsce

Sosnowiec

                 ●

narożniki polipropylenowe

wózek odwijacz

» napinacz

napinacz

zapinki do taśm

taśma stalowa

» taśmy kompozytowe

» taśmy stalowe

» narożniki polipropylenowe