HURTOWNIA

MATERIAŁÓW OPAKOWANIOWYCH

SZYBKA

DOSTAWA

HURTOWNIA

MATERIAŁÓW
OPAKOWANIOWYCH

WYSOKIEJ

JAKOŚCI

PRODUKTY

DOSKONAŁY

KONTAKT

HURTOWNIA OPAKOWAŃ

O FIRMIE

DLA PRASY

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma Mac-Graf umożliwia klientom łatwy i szybki kontakt z naszymi handlowcami, którzy zapewniają doskonałą obsługę i doradztwo w zakresie doboru odpowiednich towarów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem, która służy pomocą i odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości klientów.

» projekt unijny

» folia pęcherzykowa

» pianka polietylenowa

» folia stretch

» taśmy samoprzylepne

Firma Mac-Graf produkuje i sprzedaje materiały opakowaniowe od roku 1994. Wieloletnie doświadczenie zapewnia wyroby o  doskonałych właściwościach. Od wielu lat  sprzedajemy towary wyłącznie wysokiej jakości uznanej przez szerokie grono naszych klientów.

W celu zaspokojenia potrzeb klientów, firma działa błyskawicznie realizując natychmiastowo zamówienia. Towary dostarczamy za pomocą własnego transportu. Na życzenie klienta możliwy jest również odbiór własny. Współpracujemy także z firmami spedycyjnymi. Dzięki temu możliwa jest szybka i profesjonalna obsługa klientów.

 
projekt_unijny_files/zapytanie%20ofertowe.pdf

KATEGORIE

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mac-Graf Jolanta Bela Synowiec od grudnia 2012 r. rozpoczęło realizację projektu pt: "Sposób otrzymywania spienionych pianek polietylenowych o niskiej gęstości" w ramach działania 4.3 Kredytu Technologicznego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, współfinansowanego ze  środków Europejkiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. W obecnej chwili firma zakończyła realizację inwestycji w wyniku której, na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo - Technologicznego wdrożony został projekt. W sierpniu 2013 r. ruszyła produkcja nowych towarów, które poszerzyły dotychczasową ofertę firmy.
Dane osoby udzielającej informacji na temat projektu:

Jolanta Bela-Synowiec

email: jolanta.s@mac-graf.com.pl

Tel. (52)  320 34 77 wew. 26


Oficjalna strona Unii Europejskiej

Komisja Europejska

Parlament Europejski

Portal Funduszy Europejskich Program Innowacyjna Gospodarka  

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

    KARTONY

    ZAPINKI

DOTACJE NA INNOWACJE

INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ