PRODUCENT

PIANKI POLIETYLENOWEJ


PARAMETRY

TECHNICZNE

PRODUCENT

PIANKI
POLIETYLENOWEJ


WYSOKIEJ

JAKOŚCI

PRODUKTY


ZASTOSOWANIEPianka polietylenowa nadaje się szczególnie do zabezpieczenia: mebli i elementów drewnianych, części samochodowych, sprzętu RTV i AGD, szkła i wyrobów ceramicznych, produktów rolnych i ogrodniczych i wielu innych artykułów..

PRODUCENT OPAKOWAŃ

CZYTAJ WIĘCEJ

Jako producent pianki polietylenowej posiadamy w naszej ofercie pianki o grubości od 0,8 mm do 5 mm i szerokości od 0,1m do 2 m. Nawój na rolce jest uzależniony od jej grubości. Cena pianki polietylenowej liczona jest za metry bieżące. Na życzenie klienta sprzedajemy arkusze z pianek w różnych rozmiarach już od 15 cm szerokości. Jesteśmy również producentem laminatów pianki polietylenowej z folią pęcherzykową.

Wytwarzane przez firmę „Mac-Graf” pianki polietylenowe SONG za pomocą nowej innowacyjnej technologii  charakteryzują się wysokimi właściwościami  mechanicznymi i fizykochemicznymi. Są to wyroby lekkie i elastyczne, niechłonące wilgoci, odporne na ścieranie. Pianka polietylenowa SONG wytwarzana przez naszą firmę jest produkowana z najwyższej jakości granulatów.

» pianka nacinana SONG

» pianka nacinana SONG

 

KATEGORIE

    PIANKA POLIETYLENOWA

    KARTONY

    ZAPINKI

Bydgoszcz

Toruń

Gdańsk

Warszawa ●

Szczecin

        ●

Poznań

Wrocław

Katowice

Kraków

Olsztyn

Lublin●

Sprzedajemy piankę polietylenową w całej Polsce

Sosnowiec

                 ●

» pianka nacinana SONG

PIANKA POLIETYLENOWA Z PERFORACJĄ

- pianka polietylenowa SONG z perforacją

Pianka nacinana SONG w postaci poprzecznie nacinanych materiałów pasmowych, jest nowym innowacyjnym wyrobem firmy, który dzięki zastosowaniu specjalnej technologii nacinania tworzy bardzo wygodny w użyciu produkt. W zależności od potrzeb klienta pianka polietylenowa SONG jest nacinana w równych odstępach, dając możliwość odrywania materiału. Dzięki temu możliwe jest szybkie i wygodne pakowanie i zabezpieczania towarów w wielu dziedzinach gospodarki. Występuje w rolach w różnej szerokości, w zależności od potrzeb klienta  i grubości od 0,8 mm do 5 mm.

Pianka polietylenowa - jest materiałem opakowaniowym o wielu zaletach:
elastyczna a jednocześnie odporna na rozdarcie, dopasowuje się do kształtu wszystkich produktów. Pianka polietylenowa dzięki odporności na zanieczyszczenia i działanie wody gwarantuje czystość Państwa produktów i chroni je przed wilgocią. Posiada dobre właściwości izolacyjne. Struktura pianki zabezpiecza produkt przed wstrząsami i uderzeniami.
Pianka produkowana jest z polietylenu o niskiej gęstości nadającemu się w 100% do powtórnego przetworzenia. Standardowo posiada kolor biały lecz może występować również w innych kolorach. Pianka polietylenowa dostępna jest w rolach od 0,2 m do 1,8 m szerokości, jak również w postaci arkuszy i laminatu np. z papierem, folią pecherzykową. Pianka standardowo nawinięta jest w rolki po 100 m. Możliwe jest również wykonanie perforacji.