HURTOWNIA

MATERIAŁÓW OPAKOWANIOWYCH

SZYBKA

DOSTAWA

HURTOWNIA

MATERIAŁÓW
OPAKOWANIOWYCH

WYSOKIEJ

JAKOŚCI

PRODUKTY

DOSKONAŁY

KONTAKT

HURTOWNIA OPAKOWAŃ

O FIRMIE

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma Mac-Graf umożliwia klientom łatwy i szybki kontakt z naszymi handlowcami, którzy zapewniają doskonałą obsługę i doradztwo w zakresie doboru odpowiednich towarów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem, która służy pomocą i odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości klientów.

» o firmie

» folia pęcherzykowa

» pianka polietylenowa

» folia stretch

» taśmy samoprzylepne

Firma Mac-Graf produkuje i sprzedaje materiały opakowaniowe od roku 1994. Długoletnie doświadczenie zapewnia wyroby o  doskonałych właściwościach. Od wielu lat  sprzedajemy towary wyłącznie wysokiej jakości uznanej przez szerokie grono naszych klientów.

W celu zaspokojenia potrzeb klientów, firma działa błyskawicznie realizując natychmiastowo zamówienia. Towary dostarczamy za pomocą własnego transportu. Na życzenie klienta możliwy jest również odbiór własny. Współpracujemy także z firmami spedycyjnymi. Dzięki temu możliwa jest szybka i profesjonalna obsługa klientów.

 

KATEGORIE

Firma Mac-Graf powstała  w 1994 r. Początkowo zajmowała się jedynie sprzedażą folii i taśm służących do zabezpieczania towarów. W kolejnych latach rozszerzyła zakres prowadzonej działalności o sprzedaż innych materiałów  opakowaniowych oraz akcesoriów i urządzeń do pakowania.


W 2005 r. uruchomiono produkcję folii pęcherzykowej LDPE w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw. Szybki rozwój sprzedaży folii pęcherzykowej spowodował rozwój firmy i zakup kolejnych linii produkcyjnych, aby możliwe było zaspokojenie ciągle rosnących potrzeb klientów. Dzięki temu nastąpiło rozszerzenie asortymentu oferowanych produktów i zwiększenie konkurencyjności. Firma rozwinęła działalność na dużo większym obszarze. Obecnie współpracujemy z klientami z całej Polski, również na terenie granic skrajnych województw, m.in. dolnośląskim, śląskim, opolskim i małopolskim.


W 2011 r. otwarto oddział firmy w Sosnowcu, który usprawnił logistykę i pozwolił na szybsze i sprawniejsze zaspokajanie potrzeb klientów na rynkach południowej Polski.


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mac-Graf w 2013 r. uruchomiło produkcję nowych innowacyjnych wyrobów na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego,  w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, współfinansowanego ze  środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dzięki temu dotychczasowa oferta poszerzyła się o  następujące towary: piankę polietylenową SONG, piankę laminowaną SONG oraz piankę nacinaną SONG w postaci poprzecznie nacinanych materiałów pasmowych.


Wysoka jakość wyrobów i konkurencyjna oferta pozwala docierać do dużej rzeszy klientów wszelakich branży. Dzięki temu przedsiębiorstwo Mac-Graf  od 2009 roku jest laureatem Gazeli Biznesu – zaliczane jest do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Potwierdza to również dwukrotnie otrzymany tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi oraz certyfikat Primus Inter Pares. W roku 2014 zajęliśmy pierwsze miejsce w plebiscycie „Złota Setka Pomorza i Kujaw 2013 r.”- najbardziej prestiżowym rankingu przedsiębiorstw w województwie kujawsko-pomorskim - w kategorii najbardziej innowacyjne małe i średnie firmy,  wprowadzając na rynek nową technologię.


Mac-Graf rozwija się bardzo dynamicznie, starając się iść naprzeciw klientom, kładąc szczególny nacisk na profesjonalną obsługę klienta. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, zapewniających kompleksową i rzetelną obsługę. Polityka firmy zmierza ku dalszemu rozwojowi, a co za tym idzie pozostawania w czołówce najlepszych.


    KARTONY

    ZAPINKI