HURTOWNIA

FOLII POLIETYLENOWEJ

PARAMETRY

TECHNICZNE

HURTOWNIA FOLII
POLIETYLENOWEJ

WYSOKIEJ

JAKOŚCI

PRODUKTY

ZASTOSOWANIE

HURTOWNIA OPAKOWAŃ

CZYTAJ WIĘCEJ

Folia polietylenowa służy do owijania i zabezpieczania różnych materiałów. Może być stosowana w branży spożywczej, odzieżowej, budowlanej i wielu innych. W odróżnieniu od folii stretch nie jest rozciągliwa.

» folia polietylenowa zwykła

» termokurczliwa folia polietylenowa

» woreczki strunowe

Folia w zależności od wytrzymałości ma grubość od 20 μm do 100 μm. Występuje jako folia zwykła, bez możliwości rozciągania lub jako folia o właściwościach termokurczliwych.  Produkowana jest z granulatów najwyższej jakości.

» folia polietylenowa

Firma MAC-GRAF sprzedaje Folie polietylenowe od kilkunastu lat. Wieloletnie doświadczenie zapewnia wyroby o doskonałych właściwościach i parametrach technicznych. Od wielu lat sprzedajemy towary wyłącznie najwyźszej jakości, uznanej przez szerokie grono naszych klientów.

 

KATEGORIE

WYBIERZ KATEGORIE PRODUKTU

folia polietylenowa

folia termokurczliwa

woreczki strunowe

rękawy z folii PE

FOLIA POLIETYLENOWA


Folia w zależności od wytrzymałości ma grubość od 20 μm do 100 μm. Występuje jako folia zwykła, bez możliwości rozciągania lub jako folia o właściwościach termokurczliwych.  Produkowana jest z granulatów najwyższej jakości, z oryginału lub regranulatu. Może być stosowana w kontakcie z żywnością. Standardowo występuje  jako folia bezbarwna (na życzenie klienta może być dodany barwnik). Jest sprzedawana w kilogramach. Folia polietylenowa służy do owijania i zabezpieczania różnych materiałów. Może być stosowana w branży spożywczej, odzieżowej, budowlanej i wielu innych. W odróżnieniu od folii stretch nie jest rozciągliwa. Folia termokurczliwa produkowana jest z polietylenu o niskiej gęstości. Stosowana w celu pakowania i zabezpieczania produktów zwłaszcza w branży spożywczej.  Dzięki swoim właściwościom folia nie tylko będzie zabezpieczała produkty przed rozsypaniem, a także towar będzie prezentował się estetycznie. Za pomocą urządzenia do zgrzewania, pod wpływem ciepła, możliwe jest szybkie i szczelne zabezpieczenie towaru. Może być stosowana do materiałów o różnym, nieregularnym kształcie.


    FOLIA POLIETYLENOWA

    KARTONY

    ZAPINKI

półrękawy z folii PE

taśma z folii PE

przekładki z folii PE

worki z folii PE

» Zwykła

» rękaw z folii PE

» półrękaw z folii PE

» taśma z folii PE

» przekładki z folii PE

» worki z folii PE

» Termokurczliwa

» rękaw z folii PE

» półrękaw z folii PE

» taśma z folii PE

» przekładki z folii PE

» worki z folii PE

» Woreczki strunowe

Bydgoszcz

Toruń

Gdańsk

Warszawa ●

Szczecin

        ●

Poznań

Wrocław

Katowice

Kraków

Olsztyn

Lublin●

Sprzedajemy folię polietylenową w całej Polsce

Sosnowiec

                 ●

- folia polietylenowa