http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=pl&tl=es&u=http%3A%2F%2Fwww.mac-graf.com.pl%2F

PRODUCENT

MATERIAŁÓW OPAKOWANIOWYCH

SZYBKA

DOSTAWA

PRODUCENT

MATERIAŁÓW
OPAKOWANIOWYCH

WYSOKIEJ

JAKOŚCI

PRODUKTY

DOSKONAŁY

KONTAKT

HURTOWNIA OPAKOWAŃ

DLA PRASY

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma Mac-Graf umożliwia klientom łatwy i szybki kontakt z naszymi handlowcami, którzy zapewniają doskonałą obsługę i doradztwo w zakresie doboru odpowiednich towarów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem, która służy pomocą i odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości klientów.

Firma Mac-Graf produkuje folię pęcherzykową z najlepszych granulatów. Wieloletnie doświadczenie zapewnia wyroby o  doskonałych właściwościach. Od wielu lat  sprzedajemy towary wyłącznie wysokiej jakości uznanej przez szerokie grono naszych klientów.

» folia pęcherzykowa

» pianka polietylenowa

» folia stretch

» taśmy samoprzylepne

» dla prasy

W celu zaspokojenia potrzeb klientów, firma działa błyskawicznie realizując natychmiastowo zamówienia. Towary dostarczamy za pomocą własnego transportu. Na życzenie klienta możliwy jest również odbiór własny. Współpracujemy również z firmami spedycyjnymi. Dzięki temu możliwa jest szybka i profesjonalna obsługa klientów.

 

Firma Mac-Graf powstała  w 1994 r. Początkowo zajmowała się jedynie sprzedażą folii i taśm służących do zabezpieczania towarów. W kolejnych latach rozszerzyła zakres prowadzonej działalności o sprzedaż innych materiałów  opakowaniowych oraz akcesoriów i urządzeń do pakowania.


W 2005 r. uruchomiono produkcję folii pęcherzykowej LDPE w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw. Szybki rozwój sprzedaży folii pęcherzykowej spowodował rozwój firmy i zakup kolejnych linii produkcyjnych, aby możliwe było zaspokojenie ciągle rosnących potrzeb klientów. Dzięki temu nastąpiło rozszerzenie asortymentu oferowanych produktów i zwiększenie konkurencyjności. Firma rozwinęła działalność na dużo większym obszarze. Obecnie współpracujemy z klientami z całej Polski, również na terenie granic skrajnych województw, m.in. dolnośląskim, śląskim, opolskim i małopolskim.


W 2011 r. otwarto oddział firmy w Sosnowcu, który usprawnił logistykę i pozwolił na szybsze i sprawniejsze zaspokajanie potrzeb klientów na rynkach południowej Polski. Wysoka jakość wyrobów i konkurencyjna oferta pozwala docierać do dużej rzeszy klientów wszelakich branży. Dzięki temu firma Mac-Graf  w 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 roku zdobyła prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu – zaliczono ją do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Potwierdza to również dwukrotnie otrzymany tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi oraz certyfikat Primus Inter Pares. Firma Mac-Graf rozwija się bardzo dynamicznie, starając się iść naprzeciw klientom, kładąc szczególny nacisk na profesjonalną obsługę klienta. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, zapewniających profesjonalną i kompleksową obsługę. Polityka firmy zmierza ku dalszemu rozwojowi, a co za tym idzie pozostawania w czołówce najlepszych.

 
Blog Summary Widget

Dla Prasy

    KARTONY

    ZAPINKI

Dział handlowy region I

pomorskie

warmińsko-mazurskie

podlaskie

mazowieckie

łódzkie


    tel. +48 52 324 04 45

    kom. 601 689 676

    kom. 601 316 611

    email:

monika.g@mac-graf.com.pl

 

Dział handlowy region II

zachodnio pomorskie

lubuskie

wielkopolskie

kujawsko-pomorskie


    tel. +48 52 324 04 46

    kom. 607 926 931

    kom. 601 060 110

    email:

katarzyna.r@mac-graf.com.pl

 

Dział handlowy region III

dolnośląskie

opolskie

śląskie

świętokrzyskie

małopolskie

podkarpackie

lubelskie


    tel. +48 52 324 04 46

    kom. 601 802 534

    kom. 781 802 527

    email:

edyta.ch@mac-graf.com.pl

 

KATEGORIE