PRODUCENT

MATERIAŁÓW OPAKOWANIOWYCH


SZYBKA

DOSTAWA

PRODUCENT

MATERIAŁÓW
OPAKOWANIOWYCH


WYSOKIEJ

JAKOŚCI

PRODUKTY


DOSKONAŁY

KONTAKT

HURTOWNIA OPAKOWAŃ

CZYTAJ WIĘCEJ

» certyfikaty i wyróżnienia

» folia pęcherzykowa

» pianka polietylenowa

» folia stretch

» taśmy samoprzylepne

Firma Mac-Graf produkuje folię pęcherzykowe z najlepszej jakości granulatów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji naszych wyrobów zapewnia produkty o wysokiej jakości i doskonałych właściwościach. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dystrybutorami z kraju i zza granicy, którzy dostarczają nam najlepszej jakości towary.

Firma Mac-Graf umożliwia klientom łatwy i szybki kontakt z naszymi handlowcami, którzy zapewniają doskonałą obsługę i doradztwo w zakresie doboru odpowiednich towarów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem, która służy pomocą i odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości klientów.

W celu zaspokojenia potrzeb klientów, firma działa błyskawicznie realizując natychmiastowo zamówienia. Towary dostarczamy za pomocą własnego transportu. Na życzenie klienta możliwy jest również odbiór własny. Współpracujemy także z firmami spedycyjnymi. Dzięki temu możliwa jest szybka i profesjonalna obsługa klientów.

 


CERTYFIKAT PRIMUS INTER PARES


Firma Mac-Graf jest laureatem godła Programu Certyfikującego i  otrzymała tytuł "FIRMA ROKU PRIMUS INTER PARES 2008". Tytuł Firma Roku Inter Pares przyznawany jest przedsiębiorcom uznanym  na rynku i inwestującym w kapitał ludzki. Certyfikat uprawnia do  posługiwania się zdobytym tytułem i znakiem towarowym Firma Roku Primus Inter Pares w kontaktach handlowych oraz wszelkich kampaniach promocyjnych i reklamowych. Firma Mac-Graf jako posiadacz tytułu zobowiązuje się do dokładania wszelkich starań dla zwiększenia renomy znaku i tytułu poprzez  właściwe wykorzystanie uprawnień oraz utrzymanie wysokiej jakości własnej działalności i prestiżu.

CERTYFIKAT

FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOWI 2007


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Mac-Graf" Jolanta Bela-Synowiec jest laureatem godła Programu Certyfikującego Firma Przyjazna Klientowi nadawanego przez Instytut Zarządzania. Celem firmy jest przyczynianie się do poprawy jakości obsługi klienta poprzez jego rzetelną obsługę oraz realizację oczekiwań.


PROGRAM „GAZELE BIZNESU”


Firma Mac-Graf jest laureatem konkursu „Gazele Biznesu” w latach 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015. Nagroda przyznawana przez „Puls Biznesu” potwierdza dobrą, stabilną sytuację finansową firmy i jej dynamiczny rozwój oraz nieskazitelną reputację i wizerunek  budowany w oparciu o najwyższe standardy zarządzania jakością.

PROGRAM RZETELNA FIRMA


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mac-Graf uczestniczy w Programie RZETELNA FIRMA, który prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów i rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.


CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

O FIRMIE

CERTYFIKAT


Firma Mac-Graf jest licencjonowanym użytkownikiem Systemu KRAJOWEGO REJESTRU DŁUGÓW Biura Informacji Gospodarczej S.A. Firma współpracując z KRD przyczynia się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw oraz popiera etyczne prowadzenie działalności gospodarczej.


Bydgoszcz

Toruń

Gdańsk

Warszawa ●

Szczecin

        ●

Poznań

Wrocław

Katowice

Kraków

Olsztyn

Lublin●

Sprzedajemy materiały opakowaniowe w całej Polsce

Sosnowiec

                 ●


„ZŁOTA SETKA POMORZA I KUJAW 2013”


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Mac-Graf” Jolanta Bela-Synowiec zajęło pierwsze miejsce w plebiscycie Złota Setka Pomorza i Kujaw 2013 r. w kategorii najbardziej innowacyjne małe i średnie firmy. Dzięki prowadzonej polityce ukierunkowanej na rozwój, firma może pochwalić się wygraną w tym najbardziej prestiżowym rankingu przedsiębiorstw w województwie kujawsko-pomorskim wprowadzając na rynek nową technologię.


„PRZEDSIĘBIORCA NAJLEPIEJ ZARZĄDZAJĄCY RÓŻNORODNOŚCIĄ

ORAZ NIEDYSKRYMINUJĄCY PRACOWNIKÓWDO 25 ROKU ŻYCIA”


Firma „Mac-Graf” może pochwalić się zdobyciem wyróżnienia w postaci drugiego miejsca w konkursie „ Przedsiębiorca najlepiej zarządzający różnorodnością oraz niedyskryminujący pracowników do 25 roku życia” organizowanym przez Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w roku 2014. Potwierdza to fakt, iż firma realizuje swoje cele, jednocześnie dając możliwość rozwoju młodym ludziom.fot. Jarosław Pruss, „Gazeta Pomorska”.


KONKURS „PRACODAWCA-ORGANIZATOR PRACY BEZPIECZNEJ”


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mac-Graf Jolanta Bela-Synowiec zostało wyróżnione dyplomem za zajęcie II miejsca w Konkursie ,,Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej” w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających od 51 do 250osób. Nagroda ta potwierdza, iż firma dba o najwyższe standardy bezpieczeństwa zdrowia i życia pracowników, mając przy tym na uwadze przepisy prawa pracy oraz bhp.

.

Firma "MAC-GRAF" istnieje od 1994 roku. Specjalizuje się w produkcji folii pęcherzykowej, pianki polietylenowej oraz sprzedaży folii polietylenowej, taśm bandujących  i samoprzylepnych, folii stretch ręcznej i maszynowej. Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów materiałów opakowaniowych. W bogatej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment materiałów i urządzeń służących do zabezpieczenia i stabilizacji ładunków w transporcie lądowym, morskim i lotniczym.

Folia i pianka polietylenowa, którą produkujemy jest w pełni wyrobem krajowym. Dzięki zastosowanym technologiom nasz produkt cechuje najwyższa jakość, co znajduje uznanie klientów. Naszym atutem jest doświadczenie, znajomość rynku oraz wyszkolona kadra gotowa służyć radą i pomocą.


„XX ZŁOTA SETKA POMORZA I KUJAW 2015”


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mac-Graf Jolanta Bela-Synowiec zajęło pierwsze miejsce w plebiscycie Złota Setka Pomorza i Kujaw 2013 r. w kategorii najbardziej innowacyjne małe i średnie firmy. Dzięki prowadzonej polityce ukierunkowanej na rozwój, firma może pochwalić się wygraną w tym najbardziej prestiżowym rankingu przedsiębiorstw w województwie kujawsko-pomorskim wprowadzając na rynek nową technologię. W plebiscycie Złota Setka Pomorza i Kujaw 2015 r. Firma MAC-GRAF Sp. z o.o. Sp.k. została wyróżniona po raz drugi, zajmując II miejsce w kategorii najlepsze średnie firmy pod względem wyników finansowych.