http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=pl&tl=es&u=http%3A%2F%2Fwww.mac-graf.com.pl%2F

PRODUCENT

MATERIAŁÓW OPAKOWANIOWYCH

SZYBKA

DOSTAWA

PRODUCENT

MATERIAŁÓW
OPAKOWANIOWYCH

WYSOKIEJ

JAKOŚCI

PRODUKTY

DOSKONAŁY

KONTAKT

HURTOWNIA OPAKOWAŃ

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma Mac-Graf umożliwia klientom łatwy i szybki kontakt z naszymi handlowcami, którzy zapewniają doskonałą obsługę i doradztwo w zakresie doboru odpowiednich towarów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem, która służy pomocą i odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości klientów.

W celu zaspokojenia potrzeb klientów, firma działa błyskawicznie realizując natychmiastowo zamówienia. Towary dostarczamy za pomocą własnego transportu. Na życzenie klienta możliwy jest również odbiór własny. Współpracujemy także z firmami spedycyjnymi. Dzięki temu możliwa jest szybka i profesjonalna obsługa klientów.

Firma Mac-Graf produkuje folię pęcherzykową oraz piankę polietylenową z najlepszych granulatów. Wieloletnie doświadczenie zapewnia wyroby o  doskonałych właściwościach. Od wielu lat  sprzedajemy towary wyłącznie wysokiej jakości uznanej przez szerokie grono naszych klientów.

» folia pęcherzykowa

» pianka polietylenowa

» folia stretch

» taśmy samoprzylepne

 

O FIRMIE

WYBIERZ KATEGORIĘ PRODUKTU

Bydgoszcz

Toruń

Gdańsk

Warszawa ●

Szczecin

        ●

Poznań

Wrocław

Katowice

Kraków

Olsztyn

Lublin●

-  materiały opakowaniowe

Firma "MAC-GRAF" istnieje od 1994 roku. Specjalizuje się w produkcji folii pęcherzykowej, pianki polietylenowej oraz sprzedaży folii polietylenowej, taśm bandujących  i samoprzylepnych, folii stretch ręcznej i maszynowej. Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów materiałów opakowaniowych. W bogatej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment materiałów i urządzeń służących do zabezpieczenia i stabilizacji ładunków w transporcie lądowym, morskim i lotniczym.

Folia i pianka polietylenowa, którą produkujemy jest w pełni wyrobem krajowym. Dzięki zastosowanym technologiom nasz produkt cechuje najwyższa jakość, co znajduje uznanie klientów. Naszym atutem jest doświadczenie, znajomość rynku oraz wyszkolona kadra gotowa służyć radą i pomocą.

Sprzedajemy materiały opakowaniowe w całej Polsce

Sosnowiec

                 ●